ses-getiren-sosyal-etkinlikler

Etkileşimi yüksek sosyal etkinliklerimizi deneyimlemeye davetlisiniz!

Dünya çapında önemli toplantı ve etkinliklere imza atmış şirketimiz, etkinlik öncesi ve sonrası düzenlediği sosyal programlar ile en az etkinliğin kendisi kadar ses getirir.

Deneyimli kadromuz, taleplerinizi ve hedef kitlenize verilen ana mesajları dikkate alarak toplantı veya etkinliğinizi en etkin şekilde planlar ve uygular.

Kusursuz ve etkileyici “Kişiye özel” toplantı ve etkinlikler için lütfen bizi arayınız.

Fark Yaratan Hizmetlerimiz

  • Kuruma özel telefon hattı
  • 7/24/"365 Gün" Kesintisiz iletişim
  • Kuruma özel etkinlik danışmanı
  • Pandemi kurallarına uygun olarak gerekli ortamın hazırlanması ve etkinlik süresince yönetilmesi

İyi bir organizasyon için müşteri talepleri, verilmek istenen mesaj ve alınacak sonuç önemlidir. Bunlar için ise bilgi birikimi, çokça deneyim, iyi bir ekip, iyi bir proje gerekir. Alanında uzman kadromuz ile yılların deneyimi ve ekipman altyapımızı birleştirerek, organizasyonlarınızı hedeflerinizin ötesinde gerçekleştirmek için her zaman hazırız.

Katılımcıların unutulmaz bir deneyim yaşamalarını toplantı, konferans, seminer veya lansman organizasyonlarınız sonrasında da devam ettirmek isterseniz, Alabanda olarak düzenlediğimiz sosyal etkinliklere göz atmanızı tavsiye ederiz. Kurum ve kuruluşların, kurumsal kimliklerine ve taleplerine bağlı kalınarak sunduğumuz etkinlik çözümlerimiz için lütfen ulaşınız.

Taleplerinizin ötesinde sınırsız hizmet anlayışımız ile marka itibarınızı tüm platformlarda korumak ve güçlendirmek için Alabanda sosyal etkinlik departmanı her zaman hizmetinizde!