alabanda-ozel-tahsis-hizmeti

Yüksek güvenlikli son model özel tahsis araç filomuz ile güvenliğiniz kadar konforunuzu da önemsiyor, yolculuğunuzu keyifli hale getiriyoruz.

Özel tahsis araç hizmetimiz ile yurt içi yapacağınız seyahatlerde sizi dilediğiniz yerden alıyor, istediğiniz noktaya konforlu, zamanında ve güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Kolay ve hızlı ulaşım kadar güvenli ulaşımın da ne kadar önemli olduğunu biliyor, bu doğrultuda yolcularımıza hizmet sunuyoruz. İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinde özellikle araç içerisindeki hijyene titizlikle dikkat ediyor, her kullanım sonrası araçlarımızı dezenfekte işleminden geçiriyoruz.

Özel tahsis araç sitemi ile bulunduğu lokasyonu iyi bilen, şoförlük konusunda tam donanımlı ve güler yüzlü profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Bu deneyimi yaşamak ve hizmetimizin ayrıcalıklarından faydalanmak için bize ulaşın.

Fark Yaratan Hizmetlerimiz

  • Araç içi özel ikramlar
  • 7/24/365 Operasyon hattı ve araç takibi
  • Profesyonel ve deneyimli sürücü kadrosu
  • Yüksek güvenlikli ve son model araç filosu
  • Tüm araçların her seyahat sonrasında profesyonel olarak dezenfekte işleminden geçmesi

Turizm taşımacılığı konusunda D2 taşımacılık belgesi başta olmak üzere, tüm yeterlilik belgelerine sahip olan Alabanda, 7/24/”365 Gün” kesintisiz hizmet vererek her an ulaşılabilir bir kurum olmayı amaçlamaktadır. Kurumumuz, yolcularının farklı ihtiyaçlarına yönelik farklılaştırılmış çözümleri ile dakik ve güvenli seyahatin konforunu hizmetine sunmaktadır.